Aktuálně 51291 nabídek práce!

Nabídka práce: Pracovník/ce v sociálních službách, Svitavy

Pozice:
Pracovník/ce v sociálních službách
Zaměstnavatel:
Domov na rozcestí Svitavy
IČO:
70157286
Oblast (okres, kraj):
Svitavy
Obor práce:
Zdravotnictví
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ne
Mzda:
25000
Popis práce:

NÁPLŇ PRÁCE: péče o mentálně postižené klienty (pomoc při osobní hygieně a oblékání atd.), vedení domácnosti - pomoc při nákupu vaření
DALŠÍ POŽADAVKY: výhodou je znalost problematiky práce v sociálních službách. Odborná způsobilost dle zákona č.108/2006Sb. §116.odst.1 písm. - Odbornou způsobilost je možné doplnit kurzem do 18-ti měsíců. Zdravotní způsobilost. Výpis z rejstříku trestů. Praxe v oboru výhodou.
NABÍZÍME: příspěvky na PF, stravenky
KONTAKT: e-mailem (prosím označit žádost: výběrové řízení)

Kontakt na zaměstnavatele

Kontaktní osoba:
PhDr. Jaroslava Filipová
Telefon:
468008104
Počet zobrazení inzerátu:
31×